Çalışanlarımızın memnuniyet ve bağlılığının kurumsal başarımızı yakalamada önemli bir faktör olduğunun bilinciyle hareket ederek, hastanemizde çalışmaktan gurur duyacakları, huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamı sağlamaktır. Buna ulaşmak için, tüm çağdaş insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirerek sektör çalışanları tarafından en çok tercih edilen hastanelerden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Çalışan profilimiz; değişim ve gelişime açık, başarı motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına takım ruhuna inanan, kaynaklarını ve zamanı doğru kullanan ve aynı zamanda sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek insan kaynağıdır.

Hizmet kalitemizin en önemli belirleyicilerinden biri olan çalışanlarımızın gelişimi için, mesleki, kişisel gelişim, oryantasyon ve yöneticilik becerilerini geliştirme eğitimlerini planlı bir şekilde verilmektedir. Yılın sonunda bir sonraki yılın eğitim ihtiyacını, performans değerlendirme sonuçları, yeni yatırımlar, mesleki yeterlilik sınav sonuçları ve kurumsal hedefler doğrultusunda belirleyerek yıllık eğitim planları yapılmaktadır. Önemli kurumsal değerlerimizden biri olan “sürekli gelişimi” günlük iş hayatımızın bir parçası halinde uygulamaya çalışarak, Özel Birlik olarak öğrenen organizasyonlara iyi bir örnek teşkil etmeyi arzulamaktayız. 

Özel Birlik Hastanesi gelişen ve büyüyen yapısı içerisinde yerinizi almak, kariyerinize yön vermek istiyorsanız özgeçmişinizi oluşturup açık pozisyonlarımıza başvurabilirsiniz.

cv@birlikhastanesi.com.tr